Certifikovaná maderoterapia

Maderoterapia je naj├║─Źinnej┼íia met├│da proti celulit├şde, spo─Ź├şva v aplik├ícii ┼ípeci├ílnych┬á val─Źekov vyroben├Żch z dreva. Rozklad├í celulit├şdu, vypne poko┼żku, tvaruje postavu, zbav├ş telo nadbyto─Źnej vody, t├Żm aj zmier┼łuje opuchy, rozpr├║di lymfatick├Ż syst├ęm, na┼ítartuje metabolizmus, zbav├ş telo tox├şnov, nadvihne zadok. Je to zdraviu prospe┼ín├í neinvaz├şvna met├│da. Prv├ę v├Żsledky s├║ vidite─żn├ę u┼ż po 5-tich sedeniach v z├ívislosti od stup┼ła celulit├şdy a typu poko┼żky. Maderoterapiu vykon├íva certifikovan├Ż terapeut.

Detoxikácia tela

Mas├í┼ż dreven├Żmi val─Źekmi stimuluje lymfatick├Ż syst├ęm, ktor├ęho funkcia v na┼íom tele je vylu─Źovanie toxick├Żch l├ítok. Nezdrav├ę ┼żivotn├ę n├ívyky, nekvalitn├ę stravovanie a nedostato─Źn├Ż pohyb sp├┤sobuj├║ ├║navu lymfatick├ęho syst├ęmu, ─Ź├şm toxick├ę l├ítky zost├ívaj├║ v na┼íom tele. Ke─Ć hovor├şme o toxick├Żch l├ítkach, rozumieme t├Żm r├┤zne zvy┼íky, ktor├ę sme dostali do tela. Nie len tie, ktor├ę s├║ ┼íkodliv├ę a zdraviu nebezpe─Źn├ę, ale aj zvy┼íky tuku, cukru ─Źi adit├şv z jedla, ktor├ę v na┼íom tele vytv├íraj├║ tukov├ę vrstvy podobaj├║ce sa pomaran─Źovej k├┤re, teda celulit├şdu

V boji proti tomuto kozmetick├ęmu stra┼íiaku, ak├Żm je celulit├şda, je pr├íve stimulovanie lymfatick├ęho syst├ęmu mimoriadne d├┤le┼żit├ę.

Maderoterapiou proti celulit├şde

Val─Źekov├í mas├í┼ż m├í pr├íve tento cie─ż – rovnomern├Żmi rytmick├Żmi pohybmi stimulova┼ą prietok lymfy, ─Ź├şm sa dosahuje ┼ípecifick├í lymfatick├í dren├í┼ż. T├Żmto sa z├írove┼ł aktivuje metabolizmus a organizmus r├Żchlej┼íie pracuje a vylu─Źuje tukov├ę vrstvy, tox├şny a celulit├şdu.

Na dosiahnutie v├Żsledkov sa odpor├║─Źa vykonanie dvoch s├ęri├ş v trvan├ş najmenej 10 proced├║r. Jedna proced├║ra trv├í 45 min├║t a┼ż hodinu. Samozrejme z├ívis├ş to aj od typu poko┼żky a stup┼ła celulit├şdy.

V├Żsledky na┼íich klientov

Maderoterapia recenzie
Maderoterapia referencie
Maderoterapia bratislava referencie

Kontraindikácie

 • vysok├Ż a┬án├şzky krvn├Ż tlak
 • cukrovka
 • onkologick├ę ochorenia
 • tehotenstvo a┬ákojenie
 • ─Źerstv├ę poopera─Źn├ę stavy
 • ak├║tne infekcie
 • ─żudia ktor├ş maj├║ probl├ęmy s ed├ęmami a┬áopuchmi
 • tromb├│za
 • ochorenie srdca/obehov├ęho syst├ęmu
 • ko┼żn├ę a┬áz├ípalov├ę ochorenia
 • bolestiv├ę a┬ávypukl├ę k┼Ľ─Źov├ę ┼żily

Maderoterapia cenn├şk

35ÔéČ

1 vstup

150ÔéČ

5 vstupov

250ÔéČ

10 vstupov

300ÔéČ

15 vstupov

Upozor┼łujeme V├ís, ┼że rezerv├íciu term├şnu je mo┼żn├ę zru┼íi┼ą 24 hod├şn vopred, inak sa V├ím dan├Ż vstup od─Ź├şta z aktu├ílnej permanentky. V pr├şpade, ┼że ide o jednor├ízov├Ż vstup, tak pri nasleduj├║cej n├ív┼íteve V├ím bude ├║─Źtovan├Ż term├şn v plnej sume, ktor├Ż ste nezru┼íili 24 hod├şn vopred. Ak sa to zopakuje 3kr├ít, ┼że na term├şn nepr├şdete alebo ho neust├íle pres├║vate, ste na listine klientov, ktor├Żch u┼ż neobjedn├ívame a term├şny V├ím automaticky ru┼í├şme. Pre─Ź├şta┼ą v┼íeobecn├ę podmienky

Adresa:

Po─żnohospod├írska 27
Bratislava, Slovakia

Telef├│n:

M├íte ot├ízky? Nap├ş┼íte n├ím

  Odoslan├şm formul├íru s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov. Power Shape Studio. spracov├íva va┼íe osobn├ę ├║daje iba za ├║─Źelom v├í┼ího kontaktovania. Va┼íe ├║daje nebud├║ ─Ćalej poskytnut├ę ┼żiadnym tret├şm osob├ím
  Viac inform├íci├ş.

  Rezervácia

  Chcete schudn├║┼ą do plaviek, vytvarova┼ą postavu alebo zlep┼íi┼ą svoju kondi─Źku? Booknite si u n├ís zadarmo d├ítum a ─Źas! Po kliknut├ş na tla─Źidlo budete presmerovan├Ż na online rezerva─Źn├Ż syst├ęm Bookio.
  Infrashape bratislava cena